UniCarriers Europe

Výroba čelních vysokozdvižných vozíků byla založena v roce 1957 společností Nissan Motor´s v Japonsku. V 70. a 80. letech minulého století se značka Nissan Forklift stala oblíbenou po celém světě díky spolehlivosti a odolnosti svých produktů. Evropský výrobní závod byl otevřen v roce 1993 ve Španělsku, kde se vyrábí segment čelních vysokozdvižných vozíků v tonáži od 1,5t do 5t.

Pro doplnění sortimentu došlo v roce 2008 k aliančnímu spojení se švédským výrobcem skladové techniky Atlet a v roce 2011 vznikla nová značka Unicarriers, která definitivně spojila oba výrobce.

Portfolio produktů Unicarriers je výlučně vyráběné a vyvíjené v Evropě. Motorové vysokozdvižné vozíky, elektrické vysokozdvižné vozíky, retraky, ruční paletové vozíky, vozíky do úzkých uliček, vychystávací vozíky plně pokrývají požadavky nejnáročnější klientely v rozmanitosti jejích manipulačních potřeb.

Aplikované špičkové technologie s akcentem na propracovanou ergonomii ovládání, integrovaní bezpečnostní a provozní asistenti jsou silnou stránkou produktů Unicarriers.  Bezpečnost provozu a komfort obsluhy patří do základní filozofie vývoje produktové řady Unicarriers.


 

Portfolio vysokozdvižných vozíků UniCarriers


 

 

Podívejte se jak se vyrábí vysokozdvižné vozíky UniCarriers

 


-


Výrobní závod UniCarriers ve španělské Pamploně

Školící centrum UniCarriers v dánském Greve

Školící centrum UniCarriers v dánském Greve

Rozvoz vozíků UniCarriers do evropské partnerské sítě