UniCarriers O-Range - umožňuje dvojúrovňové vychystávání objednávek.
UniCarriers O-Range - umožňuje dvojúrovňové vychystávání objednávek.

UniCarriers O-Range, nabízí rychlost, efektivitu a ergonomický design - základní faktory v dnešních náročných prostředích pro vychystávání objednávek.

Modely OLP a OEP nabízejí zvedací výkony od 1 200 do 2 500 kg, a OEP je vybaven Ergoliftem - vidlice, které se mohou zvednout do výšky pasu, vytvářejí ergonomicky umístěnou plochu pro vychystávání objednávek.

Modely OLH a OEH se vyznačují zvedáním řidiče, které umožňuje vychystávání objednávek od úrovně 2, a OEH je také vybaven Ergoliftem


V logistickém provozu, který je časově náročný a nákladný jako je vychystávání objednávek, je rychlost a zrychlení vychystávacího vozíku výrazným benefitem. Okamžité spuštění - klíčová funkce řady O-Range, zajišťuje operátorovi rychlý start kdykoliv. Tato technologie umožňuje řidiči zrychlit okamžitě při nastupování do vozidla, aniž by se zaobíral spínačem přítomnosti. Vychystávací vozík reaguje okamžitě a doba rozjezdu je výrazně nižší ve srovnání s konvenčními vozíky na vychystávání.

UniCarriers O-Range - volant XControl je navržen tak, aby řidiči poskytoval lepší viditelnost při couvání a zároveň snižoval svalové napětí.

Nízký výškový stupeň a konstrukce 3D Step-In pomáhá zvyšovat efektivitu a snižuje fyzické zatížení obsluhy, které může nastat při intenzivním vychystávání objednávek. Volant XControl disponuje důležitými ovládacími prvky, které jsou snadno na dosah ruky a je navržen tak, aby řidiči poskytoval lepší viditelnost při couvání a zároveň také snižoval fyzické zatížení.

Ergonomický design nášlapu

Modely O-Range mají pro verzi s vysokou zdvihací plošinou nástupní výšku pouze 123 mm nebo 150 mm, nižší než je standardní průměr u vozíků tohoto druhu. Několik milimetrů se nemusí jevit jako velký rozdíl, ale když řidič nastupuje a vystupuje ze stroje denně po dobu týdnů, měsíců a let, ve finále tato malá vzdálenost významně snižuje namáhání, které působí na tělo při vychystávání objednávek. To znamená, že práce může být prováděna efektivněji a s menším námahou a bez následných pohybových potíží.

UniCarriers O-Range má nástupní výšku pouze 123 mm a tím významně snižuje namáhání těla při opakovaném nastupování a vystupování.

Velmi úzké opěradlo výrazně snižuje vzdálenost mezi nákladem a plošinou. Manipulace je dále optimalizována pomocí 3D designu. Zkosené strany vstupu na plošinu řidiče výrazně zvyšují možnosti, ze kterých úhlů může řidič do vozíku nastoupit. Práce tak je plynulejší a rychlejší.  Přizpůsobivost podvozku stroje momentálnímu povrchu a tlumicí systém pod plošinou dělají  jízdu pohodlnější, aniž by byla omezena pohyblivost stroje.


Funkce Extra Boost poskytuje další možnost zrychlení, pokud to řidič potřebuje. Současným stisknutím obou tlačítek pro zrychlení vozík dosáhne maximální rychlosti během několika sekund. Tato funkce je perfektní, pokud je třeba překonávat delší vzdálenosti.

 

Podívejte se na novou řadu O-Range v akci