Elektrický vysokozdvižný vozík UniCarriers MX je stabilní, čtyřkolový čelní vozík, který vám bude vždy k dispozici i pro tu nejnáročnější práci.
Elektrický vysokozdvižný vozík UniCarriers MX je stabilní, čtyřkolový čelní vozík, který vám bude vždy k dispozici i pro tu nejnáročnější práci.

UNICARRIERS MX je robustní, čtyřkolový, čelní vzv s elektrickým pohonem. Mnohé inovativní funkce vozíku zajišťují bezpečný, rychlý a efektivní provoz.

UniCarriers MX je přesně to, čím by měl čelní vysokozdvižný vozík být - spolehlivý, pevný a schopný zvládnout vše, co se po něm chce. Je však také vybaven nástroji, aby byla jízda co nejpohodlnější a nejjednodušší.


Systém Sensitive Drive System (SDS) například zajišťuje hladký průběh při rozjíždění a zastavování vozíku, které se přizpůsobuje rychlosti pohybu nohou obsluhy. Ovládací prvky prstů jsou velmi intuitivní a umožňují jemné pohyby lehkým stisknutím. Dokonce i řízení vozíku je zkonstruováno s ohledem na jeho co nejjednoduší ovládání – dokonale vyvážený volant v optimální velikosti dává řidiči lehký, ale pevný pocit a poskytuje stabilitu a ovladatelnost za všech okolností.

Ergonomické pracoviště řidiče vzv UniCarriers MX - ovládací prvky prstů jsou velmi intuitivní a umožňují jemné pohyby a vysokou přesnost.

 

Agilní zadní náprava zlepšuje schopnosti VZV - zadní kola se mohou otáčet o plných 100 stupňů, což znamená, že vozík se může okamžitě a hladce otáčet na místě, aniž by bylo nutné vyvíjet enormní sílu při rozjezdu.

Řízení UniCarriers MX je velice pohodlné, jednoduché a intuitivní. Sensitive Drive System (SDS) například vyhlazuje startovací a zastavovací pohyby, které se přizpůsobují rychlosti pohybu nohou obsluhy a poskytují vysokou agilitu.

Funkce, jako jsou brzdy „mokrých disků“ s nízkou údržbou, vám dávají jistotu, že můžete snížit prostoje na minimum. Stejně jako u všech strojů značky UniCarriers uvidíte, že spolehlivost je jeho klíčovou vlastností.


S nosností 2,5 - 3,5 tun a výškou zdvihu až 7 metrů je UniCarriers MX spolehlivým partnerem pro jakoukoli manipulaci s materiálem.