UNICARRIERS MX je robustní, čtyřkolový čelní s elektrickým pohonem. Mnohé inovativní funkce vozíku zajišťují bezpečný, rychlý a efektivní provoz.

MX je přesně to, čím by měl čelní vysokozdvižný vozík být - spolehlivý, pevný a schopný zvládnout vše, co se po něm chce. Je však také vybaven nástroji, aby byla jízda co nejpohodlnější a nejjednodušší.

Systém Sensitive Drive System (SDS) například zajišťuje hladký průběh při startování a zastavování vozíku, které se přizpůsobuje rychlosti pohybu nohou obsluhy a poskytují určitou pohyblivost. Ovládací prvky prstu jsou stejně intuitivní a umožňují jemné pohyby jemným stisknutím. Dokonce i řízení vozíku je zkonstruováno s ohledem na jeho co nejjednoduší ovládání – dokonale vyvážený volant v optimální velikosti dává řidiči lehký, ale pevný pocit a poskytuje stabilitu a ovladatelnost za všech okolností.

Agilní zadní náprava zlepšuje schopnosti VZV - zadní kola se mohou otáčet o plných 100 stupňů, což znamená, že vozík se může okamžitě a hladce otáčet na místě, aniž by bylo nutné vyvíjet enormní sílu při rozjezdu.

Funkce, jako jsou brzdy „mokrých disků“ s nízkou údržbou, vám dávají jistotu, že můžete snížit prostoje na minimum. Stejně jako u všech strojů značky UniCarriers uvidíte, že spolehlivost je jeho klíčovou vlastností.


S nosností 2,5 - 3,5 tun a výškou zdvihu až 7 metrů by byl MX spolehlivým doplňkem jakékoli manipulace s materiálem.