Výhled z retraku UniCarriers s panoramatickou střechou Pro-Vision
Výhled z retraku UniCarriers s panoramatickou střechou Pro-Vision

Bezvadný výhled z retraku s novou unikátní panoramatickou střechou Pro-Vision. Průhled střechou zvyšuje efektivitu manipulace a bezpečnost provozu.

Naše retraky UniCarriers jsou dobře známy svojí excelentní ergonomikou a výborným výhledem pro řidiče. Koncept panoramatické střechy Pro-Vision je kombinací jedinečného Clear View designu zvedacího zařízení, nízké výšky kabiny, výřezů stropních ochranných panelů a dalších detailů.

Neustále se snažíme zlepšovat naše produkty a viditelnost obsluhy považujeme za zásadní pro dosažení maximálního výkonu i bezpečnosti. Nová střecha Pro-Vision je logickým krokem vpřed, který umožňuje neomezený výhled na vidlice a náklad.

Výhled z retraku je fantastický a posouvá ergonomii retraků Tergo na ještě vyšší úroveň.

Panoramatická střecha Pro-Vision je vyrobená z 12 mm polykarbonátu Saphire a je extrémně odolná. Samozřejmostí je řádné otestování, při kterém se potvrdilo, že vyhovuje všem požadavkům a podmínkám na bezpečný provoz.

Výhled z retraku UniCarriers přes panoramatickou střechu je vynikající

Hlavní výhody našeho designu:

  • Povrch střechy je ošetřený speciálním nátěřem odolným proti poškrábání. Pro dosažení co nejdelší životnosti střechy doporučujeme povrch často omývat vlhkým hadříkem.
  • V případě výrazného poškrábání nebo poškození pádem nákladu na stropní ochranný panel by střecha měla být vyměněna. Nezáleží, zdali je to střecha skleněná nebo polykarbonátová.
  • Střecha Pro-Vision je přišroubovaná ke stropním ochranným panelům a její případnou výměnu provedete v rámci pár minut, což je v porovnání se střechou skleněnou, která bývá do rámu vlepená, výrazně rychlejší a levnější. U skleněné střechy je také obtížnější zajistit stejnou tloušťku materiálu jako u skla, které bylo do retraku montované v továrně.
  • Střecha je kompatibilní s veškerou výbavou retraku související s ochrannými panely, jako je rádio, modré bezpečnostní světlo, kamera, výstražné světlo atd.

 

Retrak UniCarriers a panoramatická střecha Pro-Vision 

 

Aktuálně je střechu Pro-Vision možné objednat jako speciální design, ale brzy bude standardně dostupná jako možnost výbavy.


Zatím byla panoramatická střecha Pro-Vision použitá pro několik modelů UMS a UHD, ale dostupná je pro všechny U-Tergo modely.

Dále bude možné střechu objednat pro modely řady A & XEP.

Střecha Pro-Vision je jedinečná a věříme, že s ní bude každý uživatel nad míru spokojený.