Případové studie UniCarriers

UNICARRIERS ZAJIŠŤUJE SPOLEHLIVÉ FUNGOVÁNÍ SKLADU VE TŘÍSMĚNNÉM PROVOZU

Pokud manipulujete s tak širokým a rozmanitým sortimentem jako Centrotherm, potřebujete flotilu univerzálních vysokozdvižných vozíků, na kterou se můžete spolehnout i v náročném třísměnném provozu.

JAK UNICARRIERS GARANTUJE BEZPEČNOST PRO JOHNSON CONTROLS

Díky odborným znalostem a vysoké kvalitě produktů UniCarriers se Johnson Controls podařilo oproti minulosti zvýšit objem vyskladněných objednávek až o 30%.

VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY UNICARRIERS PRACUJÍ PRO CHILTERN I PŘI VELMI NÍZKÝCH TEPLOTÁCH.

Vysokozdvižné vozíky Unicarriers u Chiltern Cold Storage Group pracují při teplotách dosahujících až -24 ° C a přemisťují kolem 1 200 palet denně. Při tak rozsáhlém provozu a v tak náročném prostředí je nezbytná vysoká úroveň spolehlivosti a provozuschopnosti veškeré používané manipulační techniky.

VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY UNICARRIERS MEZI NEALKOHOLICKÝMI NÁPOJI

Jako největší dodavatel značkových nealkoholických nápojů ve Velké Británii vyžaduje společnost Britvic vysoce výkonného a spolehlivého dodavatele manipulační techniky. Na míru vyvinutý systém výměny baterií a komplexní balíček služeb od UniCarriers tak pomáhá dosáhnout 98,5%-ní provozuschopnosti.

JAK UNICARRIERS ZAJIŠŤUJE KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ DISTRIBUCE SPOLEČNOSTI BOUGHEY

Logistika a distribuce potravin je důležitý a obtížný úkol, zejména pokud máte přes 100 000 paletových míst v 15 skladech. Více něž 30-ti letá spolupráce společnosti Boughey Distribution s UniCarriers zajišťuje vysokou spokojenost všech zákazníků.

FLEXIBILNÍ LOGISTIKA PRO MILIONY BOT DÍKY VYSOKOZDVIŽNÝM VOZÍKŮM UNICARRIERS

Evropské distribuční centrum Skechers v belgickém Herstalu se rozrostlo na pětinásobek v porovnání s rokem 2002. Společnost UniCarriers byla od počátku hlavním dodavatelem manipulační techniky a poskytovala významnou podporu pro zvládnutí takto enormního nárustu objemu firemní kapacity.