Případové studie UniCarriers

VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY UNICARRIERS SI SPOLEHLIVĚ PORADÍ I S EXTRÉMNĚ NÍZKOU TEPLOTOU

Vysokozdvižné vozíky Unicarriers u Chiltern Cold Storage Group pracují při teplotách dosahujících až -24 ° C a přemisťují kolem 1 200 palet denně. Při tak rozsáhlém provozu a v tak náročném prostředí je nezbytná vysoká úroveň spolehlivosti a provozuschopnosti veškeré používané manipulační techniky. UniCarriers pokrývá požadavky Chiltern flotilou 22 vysokozdvižných vozíků. Též poskytuje poradenské a logistické služby v případě nových rozsáhlejších projektů týkajících se provozu ve skladech. Díky tomu spolupráce mezi oběma společnostmi trvá již více než 20 let.

VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY UNICARRIERS MEZI NEALKOHOLICKÝMI NÁPOJI

Jako největší dodavatel značkových nealkoholických nápojů ve Velké Británii vyžaduje společnost Britvic vysoce výkonného a spolehlivého dodavatele manipulační techniky. Naštěstí společnost UniCarriers umí poskytnout flotilu retraků a j vzv pro velmi úzké uličky (VNA), s jejichž použitím udržuje hladký chod provozu skladu. Na míru vyvinutý systém výměny baterií a komplexní balíček podpory služeb pomáhají společnosti Britvic dosáhnout výjimečných 98,5%-ní provozuschopnosti.

JAK UNICARRIERS ZAJIŠŤUJE KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ DISTRIBUCE SPOLEČNOSTI BOUGHEY

Logistika a distribuce potravin je důležitý a obtížný úkol, zejména pokud máte přes 100 000 paletových míst v 15 skladech. Již více než 30 let spolupracuje společnost Boughey Distribution s UniCarriers, aby mohla dělat svou práci dobře a dnes využívá flotilu 100 vysokozdvižných vozíků k uspokojování objednávek a udržení vysoké spokojenosti zákazníků. Boughey Distribution také profituje z neustálé přítomnost servisních techniků a ze systému pro výměnu baterií dodávaného UniCarriers. Též využívá výhody, které poskytuje nástroj UniCarriers‘ Logistics Analyser pro vytvoření optimální manipulace s materiálem.

FLEXIBILNÍ LOGISTIKA PRO MILIONY BOT DÍKY VOZÍKŮM UNICARRIERS

Evropské distribuční centrum Skechers v belgickém Herstalu se rozrostlo na pětinásobek v porovnání s rokem 2002. Společnost UniCarriers byla od počátku hlavním dodavatelem manipulační techniky a poskytovala významnou podporu pro zvládnutí takto enormního nárustu objemu firemní kapacity.