Díky odborným znalostem a vysoké kvalitě produktů UniCarriers se Johnson Controls podařilo oproti minulosti zvýšit objem vyskladněných objednávek až o 30%.

Společnost Johnson Controls, jako nejvetší hráč na světovém trhu zabývající se poplachovými systémy, systémy pro zabezpečení budov a požární signalizací, musí ve skladech svých evropských poboček zajistit vždy bezproblémový a bezpečný tok veškerého materiálu.

Z tohoto důvodu se společnost UniCarriers stala dlouhodobým partnerem Johnson Controls.

Z původních kusových dodávek vychystávacích vozíků v roce 1990 se UniCarriers stala jediným dodavatelem vysokozdvižných vozíků do všech devíti evropských distribučních středisek požární signalizace.

V nedávno otevřeném logistickém centru v anglickém Letchworthu zajišťuje hladký chod provozu komplexní balíček služeb UniCarriers 360 °. Jedná se o doplňkové vybavení, nástroje, služby, péči o zdraví a bezpečnost a v neposlední řadě i informace o flotile vysokozdvižných vozíků.

 

Stejně jako z vysokozdvižných vozíků profituje Johnson Controls z řady dalších řešení z konceptu UniCarriers 360 °. Jsou to například nástroje jako Logistics Analyzer nebo balíček Health and Safety, který je součástí všech dodaných vysokozdvižných vozíků. Dále informace o vozovém parku vzv, které poskytuje systém Vehicle and Operation Management (VOM), a Service Program, který zajišťuje vysokou dobu provozuschopnosti (uptime).

ZADÁNÍ ŘEŠENÍ VÝSLEDEK

Vybudování rychlého a efektivního provozu od nuly ve zbrusu novém high-bay skladu.

Logistická analýza k určení nejlepší skladby manipulační techniky. Retrak TERGO® UMS pro manipulaci se zbožím ve vysokých regálech a čtyřcestný retrak TERGO® UFW pro manipulaci se zbožím širších rozměrů (long goods).

30%-ní zlepšení vychystávací kapacity. Vybavení vč. školení, které vyhovuje zásadám společnosti v oblasti  bezpečnosti a ochraněy zdraví při práci (tzv. program „Zero Harm“).

Podívejte se na vysokozdvižné vozíky, které se staly součástí úspěšného řešení pro Johnson Controls.

Paletovací vozík UniCarriers PLP s plošinou pro obsluhu - pro přepravu a nakládku / vykládku z doků

Univerzální retrak UniCarriers TERGO® UMS pro střední výšky zdvihu - pro zvedání a vyjímání palet do a z vysokých regálů

Čtyřcestný retrak UniCarriers TERGO® UFW - pro manipulaci s dlouhým nákladem v úzkých uličkách

Elektrický tříkolový vysokozdvižný vozík UniCarriers TX3 - pro nakládání a vykládání z nákladních a dodávkových vozidel