Společnost Boughey Distribution spolupracuje se společností UniCarriers již více než 30 let.
Společnost Boughey Distribution spolupracuje se společností UniCarriers již více než 30 let.

Logistika a distribuce potravin je důležitý a obtížný úkol, zejména pokud máte přes 100 000 paletových míst v 15 skladech. Více něž 30-ti letá spolupráce společnosti Boughey Distribution s UniCarriers zajišťuje vysokou spokojenost všech zákazníků.

Jako poskytovatel potravinářské logistiky pro některé z největších a nejoblíbenějších maloobchodních prodejců ve Velké Británii potřebuje společnost Boughey Distribution přesně organizovanou manipulaci s materiálem, aby byla schopna plnit požadované termíny dodání a zvládnout vysokou obrátkovost potravinářského zboží.

Vozový park 100-ky vysokozdvižných vozíků pomáhá společnosti Boughey Distribution splnit její cíle v manipulaci se zbožím umístěným na 100 tisíc paletových místech napříč 15 sklady v expanzivní lokalitě poblíž Nantwich v severozápadní Anglii.

Boughey Distribution také profituje z neustálé přítomnosti servisních techniků a ze systému pro výměnu baterií dodávaného UniCarriers. Též využívá výhody, které poskytuje nástroj UniCarriers‘ Logistics Analyser pro vytvoření optimální manipulace s materiálem.

ZADÁNÍ ŘEŠENÍ VÝSLEDEK
Vybudování flotily vysokozdvižných paletových vozíků, schopných efektivně pracovat na rozsáhlé pracovní ploše a v přesně určených časových termínech Stálí servisní technici na místě, kteří jsou k dispozici pět dní v týdnu, rychlý systém výměny baterií a spolehlivé  a stabilní vysokozdvižné vozíky.

Včasné dodávky zákazníkům a více než 30 let úspěšného partnerství mezi Boughey Distribution a UniCarriers

Podívejte se na video, abyste viděli vysokozdvižné paletové vozíky Unicarriers v akci a slyšeli hodnocení Davea Vernona, skladového manažera Boughey Distribution.