Pokud manipulujete s tak širokým a rozmanitým sortimentem jako Centrotherm, potřebujete flotilu univerzálních vysokozdvižných vozíků, na kterou se můžete spolehnout i v náročném třísměnném provozu.

Jako přední vývojář a výrobce systémů na výfukové plyny, ventilačních kanálů a lehkých stavebních materiálů pro automobilový průmysl, zpracovává Centrotherm vše od malých šroubů až po velké extrudované trubky.  Svůj sklad s úzkými uličkami a vysokými regály, dosahujícími až šesti úrovní a mající více než 6 000 skladovacích pozic, má Centrotherm umístěn v německém Brilonu.

Sklad výrobních zásob Centrothermu musí fungovat hladce a efektivně po celou dobu třísměnného provozu. Efektivní manipulaci s velmi rozmanitým sortimentem zajišťuje flotila ergonomických a spolehlivých vysokozdvižných vozíků UniCarriers, které během výběrového procesu hodnotili i samotní řidiči. Vysokozdvižné vozíky UniCarriers tak byly mimo jiné vybrány na základě jejich schopnosti snadné a přesné manipulace i díky vysoké úrovni pohodlí obsluhy.


Společnost Centrotherm rovněž profituje i z dohody o údržbě a opravách, která omezuje prostoje na minimum, a to například i díky systému snadné a rychlé výměny baterií. V případě potřeby je navíc jednoduché vyměnit starší vysokozdvižné vozíky za nové - UniCarriers například v roce 2016 nahradil čtyři starší retraky UHD novými modely, které byly vybaveny systémem Správy Vozového Parku (VOM - Vehicle Operation Management).

Snadná výměna baterie u retraku UniCarriers

ZADÁNÍ ŘEŠENÍ VÝSLEDEK
Všestranné, uživatelsky přívětivé vysokozdvižné vozíky, které v nepřetržitém provozu zvládnou širokou škálu nákladu. Ergonomické retraky a vzv, které obsluze usnadňují manipulaci s různorodým nákladem. Rychlejší a bezpečnější systém výměny baterií a komplexní servisní smlouva. Snížení prostojů v rušných obdobích roku díky preventivní údržbě, bezpečnějšímu pracovnímu prostředí a snazší manipulaci ve vysokých regálech.

Podívejte se na vysokozdvižné vozíky, které se staly součástí úspěšného řešení pro Centrotherm.

Paletovací vozík UniCarriers PLP s plošinou pro obsluhu - pro přepravu a nakládku / vykládku z doků

Těžkotonážní retrak UNICARRIERS TERGO® UHD pro vysoké výšky zdvihu  - pro zvedání a vyjímání palet do a z vysokých regálů

Čtyřcestný retrak UniCarriers TERGO® UFW - pro manipulaci s dlouhým nákladem v úzkých uličkách