I v teplotách mezi -22 ° C a -24 ° C musí UniCarriers zajistit hladký běh provozu bez nechtěných prostojů.
I v teplotách mezi -22 ° C a -24 ° C musí UniCarriers zajistit hladký běh provozu bez nechtěných prostojů.

Vysokozdvižné vozíky Unicarriers u Chiltern Cold Storage Group pracují při teplotách dosahujících až -24 ° C a přemisťují kolem 1 200 palet denně. Při tak rozsáhlém provozu a v tak náročném prostředí je nezbytná vysoká úroveň spolehlivosti a provozuschopnosti veškeré používané manipulační techniky.

UniCarriers pokrývá požadavky Chiltern flotilou 22 vysokozdvižných vozíků. Též poskytuje poradenské a logistické služby v případě nových rozsáhlejších projektů týkajících se provozu ve skladech. Díky tomu spolupráce mezi oběma společnostmi trvá již více než 20 let.

Sklady skupiny Chiltern Cold Storage Group jsou náročným prostředím pro manipulační techniku - náročné na teplotu při manipulaci s chlazenými zásobami. Britská společnost provozuje chladírenské sklady a nabízí logistické služby v teplotách mezi -22 ° C a -24 ° C. Chiltern se v tomto spoléhá na svého dlouholetého dodavatele manipulační techniky - společnost UniCarriers.  Toto partnerství zajišťuje hladký běh podnikání bez nechtěných prostojů.

Partnerství mezi Unicarriers a Chiltern Cold Storage se však rozvíjí i v jiných oblastech než v dodávkách manipulační techniky. UniCarriers poskytl Chiltern komplexní konzultační služby pro velké projekty a při pořizování nové manipulační techniky.

V tak drsném prostředí a s tak vysokými nároky je klíčovým požadavkem společnosti Chiltern spolehlivost vysokozdvižného vozíku a doba provozu

ZADÁNÍ ŘEŠENÍ VÝSLEDEK
Vysoká spolehlivost a provozuschopnost v rozsáhlém provozu, kdy teploty klesají až na -24 ° C. Speciálně upravené vozíky garantující spolehlivost při teplotách hluboko pod nulou a poskytování poradenských a logistických služeb pro nové projekty zákazníků.

Dvacetileté partnerství a vysoká provozuschopnost (uptime), která dává společnosti Chiltern výhodu nad konkurencí.

Pokud vás zajímá, jak manipulační technika UniCarriers zvládá náročné podmínky ve společnosti Chiltern Cold Storage Group, klikněte na tlačítko a podívejte se na video