Čtyřcestný retrak

UNICARRIERS TERGO® UFW

Výkonný vícecestný retrak TERGO® UFW, který dokáže pracovat i v nejužších uličkách, nabízí flexibilní manipulaci s dlouhým i jiným objemným či paletovým nákladem. K tomu nabízí vynikající ergonomii a komfort.

PohonElektrickýPohon
Nosnostaž 2500 kgNosnost
Výška zdvihuaž 8,5 mVýška zdvihu

Kontaktní osoba

JANA KOUTNÁ
606 740 165
jana.koutna@brambles.cz

Čtyřcestný retrak Tergo UFW je ideální jak pro manipulaci s nestandartně velkým nákladem, tak se standardními paletami, které dokáže zvednout až do výšky 9,7 metrů. Tento retrak se umí pohybovat ve všech směrech a též zvládne i velmi úzké skladové uličky v šířce 2,3–3 metry. Díky vynikající akceleraci, maximální rychlostí 13 km / h a vysoké kapacitě akumulátoru můžete retrak používat velice intenzivně a s maximální efektivitou.

Klíčové vlastnosti řady UFW:

  • Efektivní manipulace s materiálem ve všech směrech, zejména s dlouhým nákladem díky schopnosti pojíždět do strany a možnost pohybu ve velmi úzkých skladových uličkách
  • systém CAN-bus napojený na řídící počítač retraku a individuální vstupní PIN zajišťují optimální výkon a bezpečnost každého řidiče
  • maximalizovaná doba provozu díky dlouhým servisním intervalům, přesné diagnostice a modulárnímu systému náhradních dílů
  • špičková ergonomie umožňuje snadné přizpůsobení každému řidiči. Intuitivní ovládání a patentované nastavitelné sklopné sedadlo o 18 ° zajišťuje maximální efektivitu a bezpečnost.
  • koncept ProVision zajišťuje vynikající viditelnost do všech směrů. Ta je umožněna díky úhlovým lištám v ochranném rámu střechy, rozšířeným průhledem skrz zvedací mechanismus a vysokou pozicí sedadla řidiče
  • ukazatel hmotnosti, který je u retraku UFW standardem, přispívá k bezpečné manipulaci s břemeny a snižuje čas strávený při samostatném vážení břemen.

Typ

Nosnost
(kg)

Výška zdvihu
(m)

Průjezdová výška
(mm)

Maximální výška
(mm)

UFW 200

2000

4,35 - 8,5

2150 - 3533

5050 - 9200

UFW 250

2500

3,2 - 4,8

2170 - 2970

3780 - 5380

Představení retraku UniCarriers TERGO UFW

-


Výkonný vícecestný retrak UniCarriers TERGO® UFW dokáže pracovat i v nejužších uličkách a nabízí flexibilní manipulaci, vynikající ergonomii a komfort.

Retrak UniCarriers TERGO® UFW maximalizuje dobu provozu díky dlouhým servisním intervalům, přesné diagnostice a modulárnímu systému náhradních dílů.

Čtyřcestný retrak UniCarriers TERGO® UFW disponuje konceptem ProVision, který zajišťuje vynikající viditelnost do všech směrů.

Ergonomické pracoviště řidiče retraku UNICARRIERS TERGO® UFW se zcela přizpůsobí potřebám řidiče.

Přídavná kamera retraku UniCarriers TERGO® UFW pomáhá lepší orientaci v prostoru kolem retraku i při zakládání palety ve vysokých výškách.

Čtyřcestný retrak UniCarriers TERGO® UFW je ideální jak pro manipulaci s nestandartně velkým nákladem, tak se standardními paletami, které dokáže zvednout až do výšky 9,7 metrů.

Stáhněte si návod k použití v českém jazyce

IH - Reach Trucks - CZE - 159304 - Rev C.pdf

Kontaktuje nás

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.