Retrak pro extra vysoké výšky zdvihu

UNICARRIERS TERGO® UHX

Pro dosažení nejvyšších úrovní skladových pozic potřebujete retrak TERGO® UHX. Bude vaším nezbytným partnerem pokud chcete obsloužit regály až do výšky 13m.

Tento retrak je ve verzi TERGO® UHX-TF navíc vybaven speciálními teleskopickými vidlicemi, se kterými je možné dosáhnout až na hloubku druhé palety z jedné uličky.

PohonElektrickýPohon
Nosnostaž 2000 kgNosnost
Výška zdvihuaž 12,1 mVýška zdvihu

Kontaktní osoba

JANA KOUTNÁ
606 740 165
jana.koutna@brambles.cz

Robustní konstrukce podvozku poskytuje mimořádnou stabilitu. S tímto retrakem dosáhnete vysoké výkonnosti, prvotřídní ergonomie a spolehlivosti bez jakýchkoliv kompromisů. S retraky TERGO® UHX od UniCarriers posunete efektivitu vašeho skladování na nejvyšší úroveň. Retrak TERGO® UHX 200 nabízí vynikající provozní vlastnosti pro náročnou manipulaci a intenzivní vytížení ve více směnách. Pokud požadujete vysokou úroveň provozní dostupnosti a vynikající výkonnost při stohování, je UniCarriers UHX 200 tím nejvhodnějším partnerem.

Retrak lze pořídit i ve verzi TERGO® UHX-TF, tedy s teleskopiskými vidlicemi pro dvojitou houbku skladování. V porovnání s konvenčním skladováním potřebují retraky s teleskopickými vidlicemi přibližně o 25% méně místa pro stejný skladovací objem.

Využití: pro nejvyšší skladové pozice s výškou zdvihu až 12,1 metrů a též pro zakládání na hloubku druhé palety.

Klíčové vlastnosti řady UHX:

Typ

Nosnost
(kg)

Výška zdvihu
(m)

Průjezdová výška
(mm)

Maximální výška
(mm)

UHX 200

2000 9,6 - 12,1 4040 - 4873 10180 - 12680

-


Pro dosažení nejvyšších úrovní skladových pozic potřebujete retrak UniCarriersTERGO® UHX. Bude vaším nezbytným partnerem pokud chcete obsloužit regály až do výšky 13m.

Ergonomické pracoviště řidiče retraku UNICARRIERS TERGO® UHX se zcela přizpůsobí potřebám řidiče.

S retrakem UNICARRIERS TERGO® UHX dosáhnete vysoké výkonnosti, prvotřídní ergonomie a spolehlivosti bez jakýchkoliv kompromisů.

Retrak UNICARRIERS TERGO® UHX disponuje ovládáním náklonu stožáru. To je klíčem k rychlejší manipulaci a usnadnění nákladu.

Pojezdové šasi retraku UNICARRIERS TERGO® UHX

Kabeláž retraku UNICARRIERS TERGO® UHX

Tento retrak je ve verzi TERGO® UHX-TF navíc vybaven speciálními teleskopickými vidllicemi, se kterými je možné dosáhnout až na hloubku druhé palety z jedné uličky. V porovnání s konvenčním skladováním potřebují retraky s teleskopickými vidlicemi přibližně o 25% méně místa pro stejný skladovací objem.

Stáhněte si návod k použití v českém jazyce

IH - Reach Trucks - CZE - 159304 - Rev C.pdf

Kontaktuje nás

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.