Vysokozdvižný vychystávací vozík s vysokým zdvihem

UNICARRIERS EPH

Vychystávací vozíky řady EP nabízejí vynikající zvedací a jízdní vlastnosti. Ergonomický design usnadňuje práci řidiči a tím pomáhá při zvýšení produktivity, a systém Pro-Access se snadno použitelný výškovým senzorem zajišťují bezpečné vychystávání ve všech výškách.

PohonElektrickýPohon
Nosnostaž 1250 kgNosnost
Výška zdvihuaž 10,5 (12,1) mVýška zdvihu

Kontaktní osoba

JANA KOUTNÁ
606 740 165
jana.koutna@brambles.cz

S vychystávacím vozíkem EPH můžete dosáhnout dříve nepředstavitelných výšek. Vozík umožňuje obsluze vychystávat z výšek až 12,1 metrů, zároveň se dostat co nejblíže k místu vychystávání a to co nejrychlejším a nejbezpečnějším způsobem. Jeho „malý bratr“ EPM, byl navržen tak, aby dosáhl vychystávacích výšek 9,85 metrů - ale nabízí stejný ergonomický a pohodlný design.

Podlahový senzor byl nominován na IFOY
- inovativní snímač přítomnosti řidiče (DPS) nainstalovaný ve všech strojích řady EP byl nominovám na cenu IFOY (International Forklift Of the Year) 

Klíčové vlastnosti řady EPM:

  • rychlé a a efektivní vychystávání
  • snadná a flexibilní manipulace
  • přeprava v kombinaci s nakládkou

Typ

Nosnost
(kg)

Výška zdvihu
(m)

Průjezdová výška
(mm)

Maximální výška
(mm)

EPH 125

1250 6,0 - 10,5 (12,1) 2770 - 4270 8160 - 12660

-


Vychystávací vozíky řady EP nabízejí vynikající zvedací a jízdní vlastnosti. Ergonomický design usnadňuje práci řidiči a tím pomáhá při zvýšení produktivity.

Vychystávací vozík UniCarriers EPH vás dostane co nejblíže k místu vychystávání a to co nejrychlejším a nejbezpečnějším způsobem.

Vychystávací vozík UniCarriers EPH vyniká ergonomickým designem. Opěrka je malým praktickým detailem.

UniCarriers EPH má podlahový senzor DPS, který je skutečným přínosem pro bezpečné a ergonomické ovládání vychystávacích vozíků. Byl nominován na cenu IFOY 2017.

Pohled do útrob vychystávacího vozíku UniCarriers EPH. Všechny komponenty těží z poznatků nejnovějších technologií.

S vychystávacím vozíkem EPH můžete dosáhnout dříve nepředstavitelných výšek. Vozík umožňuje obsluze vychystávat z výšek až 12,1 metrů.

Kontaktuje nás

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.