Krátkodobý pronájem VZV

Potřebujete vykrýt krátkodobou zvýšenou potřebu manipulační techniky v rámci sezóny nebo prostě jen po dobu opravy vašeho stroje zapůjčit obdobnou techniku?

Rádi Vám nabídneme osvědčené stroje z našeho skladu, které vám v tomto pomohou.

Vyberte si z našich skladových dieselových, plynových či elektrických vozíků a skladové manipulační techniky.

Rádi vám stroj dopravíme na místo určení, zaškolíme obsluhu a zajistíme případný následný obslužný servis.

Pokud budete stroje potřebovat na delší období, rádi vyjdeme vstříc vašim individuálním potřebám a stroje vám po oboustranné dohodě zapůjčíme i na delší dobu, s přihlédnutím k individuálním požadavkům a finančním podmínkám.

 

Vybírat potřebnou manipulační techniku můžete zde


Kontaktní osoba

JANA KOUTNÁ
606 740 165
jana.koutna@brambles.cz

-


UniCarriers TX4 se vyznačuje třemi E - nižší spotřebou Energie, vynikající Ergonomií a vyšší Efektivitou při manipulaci. To činí z TX4 ideální čtyřkolový elektrický vysokozdvižný vozík na současném evropském trhu.

Výkonný vícecestný retrak TERGO® UFW, který dokáže pracovat i v nejužších uličkách, nabízí flexibilní manipulaci s dlouhým i jiným objemným či paletovým nákladem. K tomu nabízí vynikající ergonomii a komfort.

TERGO® URS je univerzální vysokozdvižný vozík pro velmi úzké uličky (VNA). V roce 2015 se stal vítězem mezinárodně uznávané ceny IFOY (International Forklift track Of the Year).

Modely řady O-Range UniCarriers OLH a OEH se vyznačují zvedáním řidiče, které umožňuje vychystávání objednávek ze druhé úrovně. Model OEH je navíc vybaven Ergoliftem - vidlice, které se mohou zvednout do výšky pasu.


Kontaktuje nás

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.