Poradenství

BENEFITY ZAKÁZKOVÉHO ŘEŠENÍ MANIPULACE S MATERIÁLEM

Nákupní proces vysokozdvižného vozíku od prvotní analýzy až po výběr vhodného řešení může zabrat nějaký čas, avšak výsledek stojí za to - dostanete přesně ten správný vozík, který perfektně odpovídá požadavkům vašeho provozu.

VIDITELNOST - ZÁSADNÍ SOUČÁST DOBRÉHO DESIGNU VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU

Dobrý výhled z vysokozdvižného vozíku všemi směry je nezbytný pro zajištění bezpečnosti a klidu jak řidičů, tak i ostatních zaměstnanců skladu. UNICARRIERS TX3 získal za Pro-Vision-System ocenění RedDot Design Award 2018

PŘEMÝŠLÍTE O PŘECHODU NA ELEKTRICKÉ VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY? TADY JSOU DŮVODY, PROČ PŘEJÍT.

Čelní elektrické vysokozdvižné vozíky jsou již po mnoho let standardní volbou díky jejich tichému provozu, který je navíc bez emisí. Přečtěte si o výhodách, které elektrický pohon vzv přináší v praxi.

PONECHAT SI STARŠÍ VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY NEBO INVESTOVAT DO NOVÝCH. JAKÉ ŘEŠENÍ JE PRO VÁS TO NEJLEPŠÍ?

Pokud se vaše smlouva dlouhodobého pronájmu vysokozdvižných vozíků začíná blížit svému konci, je často obtížné rozhodnout, zda stávající manipulační techniku obměnit za novou, modernější, nebo prodloužit pronájem té stávající?

PÉČE O BATERII: JAK SKLADOVAT BATERII VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU BĚHEM ODSTÁVKY

Jste nuceni v době současné koronavirové krize odstavit vaše vysokozdvižné vozíky, pak je třeba olověným akumulátorům věnovat zvláštní péči. Tím ušetříte čas se servisem či dobíjením, až se budete chtít zase rychle vrátit do normálu.

JAK PEČOVAT O VYSOKOZDVIŽNÝ VOZÍK BĚHEM DELŠÍ ODSTÁVKY

Vysokozdvižné vozíky jsou bytelná zařízení a mohou být bez újmy odstaveny po delší dobu. Přesto je důležité se v době současné krize ujistit, že budou schopné rychlého a bezproblémového návratu ke své práci.

PODLAHOVÝ SENZOR – BEZPEČNÉ A ERGONOMICKÉ ŘEŠENÍ PRO VZV

Spínač "mrtvého muže" se stal standardním bezpečnostním řešením. Má však i své nevýhody. Ty je schopen eliminovat podlahový senzor DPS, který detekuje přítomnost obsluhy.

VÝMĚNA BATERIE VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU: PORADÍME VÁM, JAK SE TOMUTO KROKU ÚPLNĚ VYHNOUT

Nabíjení nebo výměna baterie ve vozíku je jedním z časově náročných procesů. Proto není divu, že Li-ION baterie se stávají stále více vyhledávaným řešením i v oblasti manipulační techniky.

OVLÁDÁNÍ NÁKLONU STOŽÁRU VZV - KLÍČ K RYCHLEJŠÍ MANIPULACI A USKLADNĚNÍ NÁKLADU

Při skladování ve vysokých výškách hraje náklon stožáru a tím i stabilita vozíku významnou roli. Tuto operaci výrazně urychlí systém řízení zdvihu náklonu (MTC).

MANIPULACE V CHLADÍRENSKÝCH SKLADECH. JAKÁ USKALÍ NA VÁS ČEKAJÍ A JAK SE S NIMI VYPOŘÁDAT.

Některé skladovací prostory přinášejí různá specifika, kterým je potřeba veškerou manipulaci přizpůsobit a jedním takovým specifikem jsou chladírenské sklady, kde teploty mohou dosáhnout až -35 ° C.

6 TIPŮ NA BEZPEČNÉ POUŽÍVÁNÍ VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU

I když je vysokozdvižný vozík vyvinut tak, aby byl co nejbezpečnější a ergonomický, může i tak být nebezpečným nástrojem, pokud není správně používán. Zde je několik základních pravidel.