Poradenství

VÝMĚNA BATERIE VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU: PORADÍME VÁM, JAK SE TOMUTO KROKU ÚPLNĚ VYHNOUT

Výměna baterie je nezbytnou bolestí všech časově náročnějších procesů.

OVLÁDÁNÍ NÁKLONU STOŽÁRU - KLÍČ K RYCHLEJŠÍ MANIPULACI A USKLADNĚNÍ NÁKLADU

Při skladování ve vysokých výškách hraje náklon stožáru a tím i stabilita vozíku významnou roli. Když zvedáte stovky kilogramů vysoko od země, neobejde se to bez naklápění stožáru, abyste náklad dostali přesně tam, kam potřebujete.

MANIPULACE V CHLADÍRENSKÝCH SKLADECH

Některé skladovací prostory přinášejí různá specifika, kterým je potřeba veškerou manipulaci přizpůsobit a jedním takovým specifikem jsou chladírenské sklady.

Přináší některá úskalí, se kterými je potřeba se při manipulaci v těchto prostorách vypořádat.

6 TIPŮ NA BEZPEČNÉ POUŽÍVÁNÍ VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU

I když je vysokozdvižný vozík vyvinut tak, aby byl co nejbezpečnější a ergonomický, může být i nadále nebezpečným nástrojem, pokud není správně používán. Téměř všechny podniky, které se zabývají manipulací s materiálem, mají svou bezpečnostní politiku, ale rušný, rychle se pohybující sklad bude vždy prostředím, kde je bezpečnost velmi důležitá.

Naštěstí může být práce ve skladu mnohem bezpečnější, jsou-li přísně dodržována některá základní pravidla a zcela se vyhýbají potenciálně riskantním praktikám. Tento seznam je dlouhý, ale zde je několik základních pravidel, která je důležité si pamatovat ve své každodenní práci.